Kurz Vyškolení lektorů - druhá část

A máme za sebou druhý ze šesti víkendů jednoho z nejtěžších kurzů tohoto projektu - kurzu s názvem Vyškolení lektorů. Sešli jsme se opět v hojném počtu v Pelhřimově, kde jsem spolu s "naší" Marikou a Štefanem strávili středu odpoledne, celý čtvrtek a pátek a v podstatě i skoro celou sobotu. Dny byly hektické, naplněné různými informacemi, aktivitami i zážitkovými technikami. Tak jak jsme byli po prvním víkendu unavení, jsme tentokrát byli spíše nabuzení. Nabuzení k další práci, namotivovaní na sobě dále pracovat. Sešity a hlavy se nám plní informacemi, které budeme pro svou práci lektorů NRP potřebovat. Marika se Štefanem nám předávají vše co umí a znají, předávají nám know - how svého úspěšného lektorování a my všichni od nich toto rádi přijímáme. Nepředávají nám jen suchou teorii, ale předávají nám praktické věci, které si rovnou zkoušíme sami na sobě.

Při loučení zase zaznívala slova díků, a byť jedeme domů za svými blízkými rádi, je nám líto, že se s Marikou a Štefanem a spolu navzájem uvidíme až za dva měsíce.

Všem kolegům a kolegyním přeji krásné prožití blížících se svátků vánočních a zároveň jim přeji, co nejlepší vstup do Nového roku 2014. Další naše setkání je naplánováno na 22. - 25. leden 2014.

MO

Fotogalerie

Vyškolení lektorů 2.3 Vyškolení lektorů 2.2 Vyškolení lektorů 2.1

Vzdělávání  v oblasti NRP je cestou k novým možnostem,
i přidanou hodnotou k Vašim dosavadním zkušenostem.