Vzdělávání pro uplatnění na trhu práce - čtvrtý víkend - Vysočina

Kurz Vzdělávání pro uplatnění na trhu práce úspěšně ukončilo 12 klientů. Náročné čtyři víkendy, plné informací, otázek a odpovědí, zakončené závěrečnou prací účastníků na téma sociální práce s rodinou.

Všichni se těšili na konec, a přesto se nikomu nechtělo v neděli 19. ledna 2014 skončit, rozjet se do svých domovů a už se nikdy nevidět. Účastníci, byť každý z jiné oblasti, každý trochu jiného povolání a zaměření, vytvořili spolu dohromady dobrou partu.

Poslední víkend nebyl jen nostalgicky smutný z loučení, ale byl opět plný vážných témat, mnohdy až nad rámec toho, co měli pro nás oba lektoři připraveno. Pan Doc, PhDr. Oldřich Matoušek, CSc. a PhDr. Hana Pazlarová, PhD., oba zkušení, znalí - prostě profesionálové ve svém oboru, se nikdy nenechali zaskočit žádnou otázkou účastníků. Všichni klienti se shodli na tom, že dávali mnoho prostoru pro diskuzi, a přesto dokázali udržet kurz v daných mantinelech, aby probrali vše, co měli naplánováno.

Tématy čtvrtého a posledního víkendu byly - Kontakty s biologickou rodinou dítěte, Bepečnost v pěstounské péči, Odchody dětí z NRP, a ještě více složité a obsáhlé téma - Rozvody. Dostalo se i na vše kolem PPPD.

V příloze si pak můžete přečíst i některé z evalvačních dotazníků, kteří nám klienti v závěru vyplnili. Mít takové ohlasy a dobrou partu klientů je snem každého lektora i organizátora takovéhoto kurzu.

Děkujeme za dárky i za děkovná slova a slova povzbuzení do další práce - těší nás, že jste byli spokojeni.

Za realizační tým projektu i Vám děkuje, nejen za Vaši účast,

Monika Dietrichová, asistentka projektu

 

Fotogalerie

sbíráme informace někdy to bylo i náročné i naše děti měly svůj program a končíme....

Přiložené dokumenty

Vzdělávání  v oblasti NRP je cestou k novým možnostem,
i přidanou hodnotou k Vašim dosavadním zkušenostem.